Reklama

19 grudnia, 2019 Opublikowane przez admin

Reklama
Proponujemy Państwu różnego rodzaju promocję i marketing na stronach serwisu internetowego Narzedziownie.pl. Oprócz poniższej standardowej, oferty chętnie nawiążemy szerszą współpracę w firmami z branży w zakresie rozwiązań informatycznych i internetowych.

Dlaczego warto?
Serwis Narzedziownie.pl jest miejscem w internecie skierowanym do wyspecjalizowanego odbiorcy. Każdego dnia odwiedzają go setki ludzi z branży. Skąd mamy pewność że nasi czytelnicy związani są z branżą narzędziową? dzięki słowom kluczowym, które użytkownik internetu wpisuje w popularne wyszukiwarki internetowe, takie jak: Google, Onet, WP. Sprawdź samodzielnie, np takie słowa jak: formy, narzędziownie, formy wtryskowe, wykrojniki, tłoczniki, formy ciśnieniowe, formy rozdmuchowe i wiele innych. Wpisując te słowa zobaczyć że Narzędziownie.pl są na czołowych miejscach, także na pierwszych.

Jaki z tego wniosek? Jeśli można do nas tak łatwo trafić, to dlaczego nie do Ciebie za naszym pośrednictwem.
Nowość – wizytówki internetowe Narzedziownie.pl – Twoja strona internetowa
Wizytówka internetowa Narzedziownie.pl to alternatywa dla stworzenia własnej strony internetowej. Za 500zł za rok (i ani złotówki więcej a kolejne lata już za 200zł) otrzymujesz od nas:
– super adres: www.TwojaFirma.narzedziownie.pl
– super skrzynkę: TwojaFirma@narzedziownie.pl
– wykonanie strony zawierającej do 5-ciu podstron na treść promocyjną i zdjęcia
– opracowanie treści i przygotowanie zdjęć
– wizytówki będą promowane w portalu, na stronie głównej i podstronach za darmo
– firmy posiadające wizytówki mogą liczyć na znaczne upusty na pozostałe produkty portalu

Baner główny
Może być wykonany w technologii animacji FLASH lub jako rysunek statyczny JPG czy ruchomy GIF. Wymiary banera to 750×100 [px]. Wykonanie banera zawiera się w cenie. Baner wyświetlany jest na stronie głównej oraz na podstronach serwisu.
Emisja banera przez 2 tygodnie: 270zł netto
Emisja banera przez 4 tygodnie: 500zł netto

Baner mini
Może być wykonany w technologii animacji FLASH lub jako rysunek statyczny JPG czy ruchomy GIF. Wymiary banera to 200×90 [px]. Wysokość banera może być powiększana zwielokrotniając o kolejne 90px, opłata wynosi wtedy jak za baner mini + 70% za kolejny moduł. Wykonanie banera zawiera się w cenie. Baner wyświetlany jest na stronie głównej oraz na podstronach serwisu.
Emisja banera przez 2 tygodnie: 200zł netto
Emisja banera przez 4 tygodnie: 300zł netto

Artykuł promocyjny
Artykuł może zawierać do około 10 stron tekstu wraz ze zdjęciami. Obróbka artykułu – przygotowanie wersji HTML – jest w cenie. Artykuł dodany jest do bazy i nie zostanie nigdy usunięty, będzie można go wyszukać w serwisie oraz zostanie zindeksowany przez wyszukiwarki (Google, WP, Onet itp). Ponadto artykuł będzie prezentowany na stronie głównej przez 7 dni od momentu dodania.
Dodanie i publikacja: 50zł netto

UWAGA: jeśli prześlą nam Państwo opracowany artykuł w postaci HTML (także ze zdjęciami) dodamy go do serwisu BEZPŁATNIE, jeśli będzie dobry również BEZPŁATNIE powiesimy do na stronie głównej. Do formatowanie stosujemy wyłącznie znaczniki (h2-nagłówki; p-treść; BR, B, I, U, A-hiperłącza, IMG-grafika, UL LI) bez stosowania style i dodatkowego formatowania – tylko tekst z grafiką w pustych znacznikach.

Prezentacja firmowa
Prezentacja ma postać artykułu promocyjnego i prezentowana jest w postaci graficzno-tekstowej na stronie głównej w lewej kolumnie tuż pod wyszukiwarką przed ogłoszeniami. Artykuł może zawierać do około 10 stron tekstu wraz ze zdjęciami. Wykonanie prezentacji obejmuje: przyjazd do Państwa firmy, wywiad, zrobienie zdjęć. Tekst przesyłamy do akceptacji. Obróbka artykułu – przygotowanie wersji HTML – jest w cenie. Artykuł dodany jest do bazy i nie zostanie nigdy usunięty, będzie można go wyszukać w serwisie oraz zostanie zindeksowany przez wyszukiwarki (Google, WP, Onet itp). Ponadto artykuł będzie prezetowany na stronie głównej przez 3 tygodnie od momentu dodania.
Stworzenie i publikacja: 300zł netto
Koszty dojazdu: 40zł netto za każde 100km

Mailing reklamowy
Możemy wykonać mailing reklamowy do zarówno internautów zapisanych do naszego INFORMATORA jak do klientów z powierzonej bazy. Przygotowanie wiadomości w formacie HTML i lokacja grafiki na naszym serwerze przez 180dni w cenie usługi. Koszt usługi do uzgodnienia.

Skontaktuj się z nami w sprawie reklamy i przekonaj nas że powinniśmy sprzedać Ci taniej

Galactica sp.j.
ul. Fordońska 189
85-739 Bydgoszcz
kontakt@galactica.pl